Home Wielkie projekty meblowe

Wielkie projekty meblowe

Meblemiejskie.eu to strona poświęcona największym firmom zajmującym się produkcją małej architektury miejskiej, ocenianych przez najlepszych projektantów i producentów. Projekty cieszące się dużym uznaniem na całym świecie dzięki swojemu ponadprzeciętnemu designowi, wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz dbałością o każdy nawet najdrobniejszy detal. Śmiało można powiedzieć, że firmy znajdujące się na tej stronie i ich produkty oraz projekty to designerska liga mistrzów – zabawa kształtami ławek, słupków, urozmaicanie ich światłami Led, wykończenie drewnem, betonem, włóknem szklanym lub innymi materiałami z przyszłości – nie ma wątpliwości, że te produkty wynoszą architekturę miejską na zupełnie nowy poziom. Te projekty to dbałość o każdy detal oraz dążenie do doskonałości. Większość firm pochodzi ze starego kontynentu m.in krakowska firma ZANO – wiodący producent małej architektury na wiele rynków – krajowych i światowych. Wytwarzane produkty to głównie: ławki, kosze, słupki, tablice informacyjne, słupki pod znaki, stojaki rowerowe lub ogrodzenia. Podzieliliśmy produkty na dwie różne linie:

  • Modern – do nowoczesnych infrastruktur (strzeżone osiedla, galerie handlowe, korporacje, urzędy miast, biurowce). 
  • Retro – do zabytkowych dzielnic lub miast (rynek, skwery, parki, place).

Produkty wyróżniają się dbałością o każdy najdrobniejszy detal. Projektanci to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych. Materiały wykorzystane do produkcji to głównie:

  • Stal nierdzewna do serii Modern – dla nowoczesnych infrastruktur
  • Stal czarna – z możliwością pomalowania na dowolny kolor z palety Ral
  • żeliwo – dla miejsc i dzielnic o Retro charakterze
  • żywica poliestrowa – jako materiał uzupełniający
  • drewno krajowe ( świerk, sosna ), drewno egzotyczne ( sapeli, iroko ) – jako materiał wykończeniowy. 

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami oferujemy produkty o ponadprzeciętnej jakości wykonania, wymagające i skomplikowane projekty. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez te kilkanaście lat, zatrudnieniu najlepszych pracowników i projektantów jesteśmy wiodącym producentem mebli miejskich nie tylko w Polsce ale i na świecie. W nagrodę za sumienne wykonywanie produktów mieliśmy zaszczyt współpracować z ogromnymi firmami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Norwegi, Stanach Zjednoczonych, Rosji lub wielu innych.

o NAS na stronie z największymi meblowymi projektami.